Музика в обектива в София
На 05.10.2009, от 17:00 в сградата на радио София, ще се открие изложбата на Фотографска Академия – “Музика в обектива 2009″. В нея участват 56 автора, като 34 от тях са от чужбина.
Блог категории
последно от блога
- Галерия Синтезис представя изложбата „ARCHIPELAGO“ на Стратос Калафатис!
- Фредерик дьо Ла Мюр: Страни и хора, 1982-2019
- The WILD 2026/123 – 17 edition / Дивото 2026/123 – 17 издание
- “Фото Академика, учащи” 2026, откри изложба с победителите и финалистите от своето 27-мо издание!
- “Снимките говорят” 10 – ОТКРИВАНЕТО







категория: 