Любомир Жеков
Отиде си Любомир Жеков,
един голям български фотограф и приятел на Фотографска Академия.
И преди всичко един прекрасен човек!
Нека го запомним така усмихнат и той ще е винаги сред нас.
Светла му памет…

Да го изпратим с последно сбогом…
Днес, 28 юни от 14:00
на централните пловдивски гробища.
1 коментар + Добави своя коментар
Блог категории
последно от блога
- Изложбата “Корени и криле” на Николай Тенев гостува в Пловдив
- „На тяхно място” – изложбата от проекта на Владимир Карамазов продължава своя път!
- 23 май – отзвук от Европейска нощ на музеите 2026 г.
- Галерия Синтезис представя изложбата „ARCHIPELAGO“ на Стратос Калафатис!
- Фредерик дьо Ла Мюр: Страни и хора, 1982-2019







категория: 
Светла му памет! Помня го като член на Фотоклуба към Студентски дом на културата София.
Участвали сме в много пленери. Почивай в мир Любо.