Нови вести от родният Месец на Фотографията в Чили!
Уважаеми колеги, приятели и членове на Фотографска Академия,
поради извънредно големия интерес към нашата колективна изложба, след преставянето и в град Консепсион, тя получи покана от второ арт пространство в Чили – в южния град Осорно. Нашите партньори от ФЕДЕРАЦИЯ НА ФОТОГРАФИТЕ В ЧИЛИ вече са я подредили и на
12 август (събота),
в Музея за визуални изкуства SURAZO в Осорно,
тя ще бъде открита. За втори път в Чили, събитие №30 от програмата на “Месец на фотографията” 2017 ще радва любителите на фотографията в тази далечна страна.
Както всички знаят КОНТРАСТИ бе и обединяващата тема на месеца. Де факто, след София, Варна и Консепсион (Чили), това ще е четвъртото и представяне в “Месеца”. Очевидно тази колекция от черно-бели фотографии от членове на Фотографска Академия е интересна и високо оценена от чилийските фото фенове и се надяваме, че след отзвука от представянето и в Осорно, ще можем да я изложим и в столицата Сантяго де Чиле.
С уважение,
УС на НСФА
Блог категории
последно от блога
- 10-ти международен фото конкурс БЪЛГАРИЯ 2025
- Фотограф-художника Петко Йончев, АFIAP ще посрещне своя 80 годишен юбилей с изложба и книга!
- The WILD 2025/466 – Results and exhibition / Дивото 2025/466 – Резултати и покана за изложба
- 26-та “Фото Академика” 2025 гостува за пореден път в Музея на фотографията в Казанлък!
- На ФОКУС – ф.х. Николай Василев, EFIAP посреща своя 80 годишен юбилей!