фотографска изложба „По тъмно” на Фотоклуб „Севлиево”
Уважаеми приятели,
поредната активност на нашите партньори от Народно Читалище “Развитие – 1870″ в Севлиево и любителите от Фотоклуб „Севлиево” е факт!
На 20.03.2023г. в 18:00 ч. Бялата галерия на Народно Читалище “Развитие-1870” – гр.Севлиево, те се събраха и откриха своя групова фотографска изложба „По тъмно”. С нея те добавиха още един актив за клуба, читалището, града и фото изкуството! С поредната си инициатива, нашите партньори в Севлиево все по-успешно развиват декрета подписан между Национално сдружение Фотографска академия “Янка Кюркчиева” и Народно Читалище “Развитие – 1870″. Желаем успех на всички участници в изложбата от Фотоклуб „Севлиево”, които съвсем скоро ще станат колективен член на НСФА. Аплодисменти и благодарности и за домакините за ентусиазма и нивото с което правят всичко!
Видео от откриването може да видите ТУК или като кликнете на банера по-горе.
Изложбата може да бъде разгледана до 20 май.
С уважение,
УС на НСФА
Блог категории
последно от блога
- 27-ма “Фото Академика, учащи” 2026, ще представи победителите и финалисти в изложба в София!
- “Снимките говорят” 10 ще представи изложба с победителите и финалисти в Галерия-книжарница София ПРЕС на 28 май!
- 17-ти Европейски месец на фотографията 2026 – ПРОГРАМА
- С третото събитие в “Месеца” ставаме част от инициативата Европейска нощ на музеите 2026 г.
- Фото Академика 2026 и Месец на Фотографията е открит!







категория: 
