LONdown May’20 – The FEAR е фото изложба на Димитър Казанджиев и е шестото събитие в “Месеца”, което се открива утре!
Димитър Казанджиев е русенец, живеещ вече 20 години в Лондон.
Инженер е по образование, техничар по призвание и естет по възпитание!

Фотосите му показват Лондон в най-тежкия момент от пандемията!
Възлови места в Града, които в други случаи не заспиват и са многолюдни, сега са пусти!
Заповядайте на изложбата, с която ще можем като с машина на времето да се върнем назад в съвсем близкото минало, когато СТРАХЪТ беше сковал всички и всичко!!!
Откриване – 10 юни в 18:30 ч.
в ГАЛЕРИЯ Клуб на Фоторепортерите
(при Рада)
4 коментара + Добави своя коментар
Блог категории
последно от блога
- 27-ма “Фото Академика, учащи” 2026, ще представи победителите и финалисти в изложба в София!
- “Снимките говорят” 10 ще представи изложба с победителите и финалисти в Галерия-книжарница София ПРЕС на 28 май!
- 17-ти Европейски месец на фотографията 2026 – ПРОГРАМА
- С третото събитие в “Месеца” ставаме част от инициативата Европейска нощ на музеите 2026 г.
- Фото Академика 2026 и Месец на Фотографията е открит!







категория: 
Огромният космополитен град, е точно като след / по време на/ война с невидим враг. Пуст и обезлюден е, така както само СТРАХЪТ може да го скове.
Страхотна изложба! Заслужава си да се посети!
Сърдечно Ви благодарим за коментара г-жо Табакова!
Подобни реакции само ни мотивират да продължаваме да развиваме Фотографска Академия и нейните инициативи!
С уважение,
НСФА
Толкова празен Лондон не е бил много отдавна, а може би и никога? Снимките са уникални и си заслужава да се видят!
Благодарим Ви за коментара Радостина!
С уважение,
НСФА